ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ I PALANGA

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS - 20 METŲ I PALANGA

12 31 18:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Nuo 35.00 €
Pirkti bilietą

Apie renginį

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ 

 

„Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“, – sako Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė.

 

Trijulė skelbia grandiozinį arenų turą ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ! 

 

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ areniniai šou šių metų gruodį  – Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje!

 

„Labai džiaugiamės, kad VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ, po sėkmės „Žalgirio“ arenoje, užsivilks naują šventinį rūbą ir atkeliaus į dar keturis miestus. Mus tiesiog užpylė prašymais atvykti į kitas arenas. Ir pačios jaučiame, kad esame puikiai pasirengusios dideliems ir įspūdingiems koncertams. Pajutome erdvę, dabar dar geriau suprantame savo galimybes ir padarysime viską, kad šou VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ išsiskirtų vientisumu, kvapą gniaužiančia muzikos, šokio ir šiuolaikinių scenos efektų darna.

 

Taip pat skelbiame ir apie pasikeitimus. Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su šeškėmis. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje. Dabar apie pavadinimą... Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ mūsų buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį“, -  paaiškino Karina, Goda ir Ingrida.

 

Nors morališkai šis etapas nėra paprastas, scenoje „Šeškės“ stiprios kaip niekad. Merginos žada stebinti gerbėjus aukščiausios prabos programa ir nepamirštamu šou, kurį rengiasi papildyti, patobulinti ir, žinoma, įnešti žiemos švenčių nuotaikos.

 

Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ  bus suteikta ir  daugiau asmeniškumo. Juk Karina, Goda ir Ingrida – nuostabios asmenybės, kiekviena galinti papasakoti unikalią ir motyvuojančią kelio į sėkmę istoriją.

 

 „Kai nebijai svajoti – svajonės pildosi. Kai nebijai sunkumų, juos lengviau įveikti. Svarbiausia –  visada tikėti savimi ir neleisti niekam to tikėjimo gniuždyti“, – sako „Šeškės“.

 

„Gyvenu“, „Supermergaitės“, „Man reikia meilės“, „Skrisim“, „Velniškas greitis“, „Meilės simfonija“, neseniai pasirodęs ir jau superhitu tapti spėjęs „Aš prašau“ – kūriniai, kurių gerbėjams pristatyti nereikia. Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ superhitams suteiks galios, erdvės ir žaižaruojančių spalvų. Be to, grupė nesirengia miegoti ant laurų. Trijulė aktyviai dirba studijoje ir iki arenų šou tikrai išgirsime naujų dainų.

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=779023584342024&set=a.384504567127263

 

https://www.instagram.com/p/C7Q3Go-twY-/

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos vietos

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt


Kita informacija

  • Renginio vieta: Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga
  • Bilietų grąžinimas: pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!
  • Atsakomybė: renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
  • Neįgaliųjų vietos: pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia (sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje) ir juos lydintiems asmenims. Neįgaliųjų vietos: parteryje 10 eilė ir sektoriuje F 4 eilė.
  • Neįgalieji ir juos lydintis asmuo bilietus perka už mažiausią neakcijinę kainą.
  • Lydintiems asmenims: žmogų su judėjimo negalia gali lydėti vienas asmuo. Jis taip pat privalo pirkti bilietą neįgaliųjų vietose.
  • Žmogus su negalia privalo su savim turėti neįgaliojo pažymėjimą ir paprašius jį pateikti.

Organizatorius:

UAB "Promostar"

PVM kodas: LT100002847516 

Įmonės kodas: 300633425

Manufaktūrų 20-198, LT-11342 Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689