Apie mus

Manobilietas.lt – bilietai į koncertus, teatrą, festivalius, į renginius didžiausiose arenose ir mažesnėse salėse. Bilietų svetainėje pirkti bilietus galima į renginius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose.

Atlikėjai ir grupės, bilietus į kurių koncertus galima įsigyti manobilietas.lt bilietų sistemoje: Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Ieva Narkutė, Rolandas Kazlas, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“, Merūnas, Dainotas Varnas, Karina Krysko, Jeronimas Milius, Iglė, Tadas, „2Kvėpavimas“, „Electric Ladies“ ir kiti. Miuziklai, į kuriuos bilietus galima įsigyti svetainėje (kai paskelbti parodymai): „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Eglė žalčių karalienė“, „Kakės Makės gimtadienis“, „Tristanas ir Izolda“, roko opera „Jūratė ir Kastytis“ ir kiti. Spektakliai, į kuriuos galima pirkti bilietus (kai paskelbti parodymai): „Pamoka“, „Pasivaikščiojimas“, „1892 metų progreso idėja“, „Tilidūda“, „Gal nedarom tragedijos“,ir kiti. Festivalis, į kurį galima pirkti bilietus (kai paskelbta) - šviesų festivalis „Džiunglių knyga “.

Bilietų pirkimo sistema manobilietas.lt yra administruojama koncertų ir vadybos kompanijos ,,Promostar", kuri veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

UAB „Promostar“
Įmonės kodas: 300633425
Šv. Ignoto g. 16, LT-01144 Vilnius