ES projektai

 

 

 

Promostar – lietuviška muzikos vadybos, leidybos ir koncertų agentūra, įkurta 2007-aisiais. Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Ieva Narkutė, Rolandas Kazlas, Merūnas – vardai, kurių pristatyti nereikia. Esame pagerbti, kad jie jau ne vienerius metus pasitiki mumis. “Promostar” iniciatyva sukurtas didžiausias ir brangiausias lietuviškas miuziklas “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda”, atkurta roko opera “Jūratė ir Kastytis”. 

UAB Promostar įgyvendina ES fondų lėšomis finansuojamą projektus:

    • „Dizaino ir rinkodaros inovacijų kūrimas ir diegimas įmonėje UAB „Promostar“, Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0432.

    • „E. komercijos modelio diegimas įmonėje UAB Promostar“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0017

Apie projektą „Dizaino ir rinkodaros inovacijų kūrimas ir diegimas įmonėje UAB Promostar“:

Projekto tikslas - investuoti į paslaugų dizaino ir rinkodaros inovacijas įsigyjant kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriaus paslaugas. Projekto metu bus sukurtas ir įdiegtas naujas paslaugos dizainas el. bilietų platinimo platformai manobilietas.lt ir įgyvendintos inovatyvios rinkodaros priemonės internete. Įgyvendinus projektą, įmonė galės teikti paslaugas efektyviau, originaliau ir sukurti daugiau vertės savo klientams. Tai turės teigiamos įtakos įmonės konkurenciniam pranašumui, leis augti įmonės pajamoms, sukurti daugiau darbo vietų.

Apie projektą „E. komercijos modelio diegimas įmonėje UAB Promostar“:

Projekto tikslas - e. komercijos modelių diegimas įmonėje, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant per klientų savitarnos sprendimus elektroninėje prekybos platformoje manobilietas.lt. Įvairūs ribojimai pramogų organizavimo industrijai privertė taupyti išteklius ir dalį teikiamų paslaugų, įskaitant bilietų pardavimą į renginius, parduoti tiesiogiai per savo el. platformą. Įgyvendinus projektą padidės įmonės konkurencingumas, augs įmonės pajamos, bus sukurtos naujos darbo vietos.

Projektas finansuojamas pagal priemonę  – „E. komercijos modelis COVID-19“.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.
Projekto vykdytojo pavadinimas: UAB "Promostar".
Bendra projekto vertė: 67 000,00 EUR
Europos regioninės plėtros fondo finansuojama dalis: 49 982,00 EUR

Projektų veiklų pabaiga: 2022 m. gruodis