Saulius Prūsaitis ,,DISKOTEKA

Saulius Prūsaitis ,,DISKOTEKA"

03 08 18:00
Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Nuo 35.00 €
Pirkti bilietą

Apie renginį

Saulius Prūsaitis DISKOTEKA! Vienintelį ir jau paskutinį kartą – kovo 8 d. Marijampolėje! Gimtojo miesto kvietimo atsisakyti negalima!

 

Didžiausiose šalies arenose nugriaudėjęs bene linksmiausias metų šou DISKOTEKA baigiasi ryškia vyšnaite ant torto – specialiu Sauliaus Prūsaičio ir jo grupės pasirodymu gimtajame mieste.

 

DISKOTEKA buvo sumanyta kaip grandiozinis arenų šou. Su scenografija, šviesos ir specialiaisiais efektais. Jis buvo labai sėkmingas ir po pasirodymų arenose sulaukėme daug kvietimų atvykti į mažesnius miestus. Neplanavome DISKOTEKOS rengti mažesnėse salėse, todėl visų kvietimų atsisakėme, bet vieną išimtį privalėjau padaryti. Gimtajam miestui negaliu sakyti „ne“. Todėl kovo 8 d. visi puošiamės bei su meile ir geriausia nuotaika ruošiamės! DISKOTEKA atvyksta į Marijampolę“, – sako Saulius Prūsaitis.

 

Šou DISKOTEKA žada visus superhitus nuo „39“ iki „Prie ežerėlio“. Taip pat ir naujų kūrinių. Štai į šou įtraukta vos kelis mėnesius skaičiuojanti naujausia S. Prūsaičio daina „Tokie reikalai“.

 

Saulius Prūsaitis – vienintelis ir nepakartojamas. Realybėje – santūrus ir ramus, scenoje jis – spalvingas šoumenas, kurio energija neišsenka, stiliaus išskirtinumas žavi, o talentas užvesti minią linksmybėms stebina.

 

Jo šou DISKOTEKA pasižymi užburiančiu šviesų spektakliu. O pats Saulius Prūsaitis visada turi planą, kaip jus nustebinti, pralinksminti, padėti išsinešti iš koncerto geriausias emocijas ir jau pavasarinę pakilią nuotaiką.

 

 

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos vietos

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt


Kita informacija

  • Renginio vieta: Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
  • Bilietų grąžinimas: pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!
  • Atsakomybė: renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius:

VŠĮ Muzikos dienos

Įmonės kodas 302474701

Bistryčios g. 40-21, Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689