Saulius Prūsaitis rengiasi arenų šou ir pristato dainą „Tai tokie reikalai“

Saulius Prūsaitis rengiasi arenų šou ir pristato dainą „Tai tokie reikalai“

Saulius Prūsaitis pristato dainą „Tai tokie reikalai“. Peržiūrėjus dainos debiuto įrašą ir pamačius pritariančių vokalisčių įvaizdį, galima drąsiai sakyti: didysis dainininko arenų šou „Diskoteka“ nenumaldomai artėja. Iki pirmojo pasirodymo Kaune liko mažiau nei dvi savaitės.

Naujausia S. Prūsaičio daina „Tai tokie reikalai“ jau įtraukta į arenų šou „Diskoteka“ programą. „Žinot, kai įvyksta barnis, po to susitaikymas ir tada ateina toks ramus laikotarpis, kai į viską žvelgi filosofiškai. Šia daina norėjau pasakyti, kad dviejų vienodų žmonių nėra.  Apie savo skirtumus, mes turim kalbėtis. Požiūrius, norus ir lūkesčius būtina aiškiai išsakyti, jei norime gerai sutarti. Ir tai galioja ne tik poroms, bet ir draugams,  šeimos nariams, bendradarbiams, kaimynams. Visiems ir visose situacijose“, – apie dainos esmę sako S. Prūsaitis.

Naujos dainos „Tai tokie reikalai“ vaizdo įrašas yra čia: 

S. Prūsaitis tikrai nenustebins prisipažindamas, jog gruodis – nesibaigiančių koncertų maratonas, kurio finišo tiesioji – didžiausias arenų šou „Diskoteka“. Jam dainininkas ir komanda jau rengiasi gerą pusmetį. Pagrindiniai  darbai jau atlikti. „Tačiau repetuojame vis tiek intensyviai. Kas mane žino, neleis sumeluoti: į repeticijas žiūriu rimtai ir tokio pat požiūrio prašau ir savo grupės narių. Noriu, kad susirinkę žiūrovai, o jų bus kiekviename mieste tikrai daug, pasijustų tarsi tikroje milžiniškoje diskotekoje, kur skamba smagiausia muzika, superhitai keičia vienas kitą, kur nereikia laukti, kol tave pakvies šokiui. Galima pasikviest save pačiam ir pasilinksminti su tūkstančiais bendraminčių“, – sako jis.

 Grandiozinis koncertų turas „Diskoteka“ gruodį vyks: 21 d. – Kaune, „Žalgirio“ arenoje, 22 d. – Šiaulių arenoje, 25 d. – Palangos koncertų salėje, 26 d. – Panevėžyje, „Kalnapilio“ arenoje, 29 d. – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, 31 d. – Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje.