Saulius Prūsaitis pradėjo didįjį arenų šou: daugiatūkstantinė „Diskoteka“ šėlo Kaune

Saulius Prūsaitis pradėjo didįjį arenų šou: daugiatūkstantinė „Diskoteka“ šėlo Kaune

Kaune, „Žalgirio“ arenoje, ryškiausiomis spalvomis sutvisko pirmasis Sauliaus Prūsaičio arenų šou „Diskoteka“ koncertas. Apie 5000 susirinkusiųjų pasijuto tarsi milžiniškoje smagiausioje šokių aikštelėje: su įspūdingu skaitmeniniu disko rutuliu, žaižaruojančiomis šviesomis, konfeti lietumi, fejerverkais ir ramiai sėdėti neleidžiančiais garsiausiais S. Prūsaičio hitais.

„Jaučiuosi tarsi būčiau nusipirkęs arenos dydžio namą, sukvietęs į svečius tūkstančius draugų ir dabar jaudinuosi, ar užteks baltos mišrainės“, – sveikinosi dainininkas.

Arenų šou „Diskoteka“ išties panašėjo į didelį bendraminčių susiėjimą – didžiausią ir linksmiausią kalėdinį vakarėlį mieste. Nuo pat pirmųjų dainų jautėsi, kad susirinkusieji nusiteikę pasileisti plaukus, nusirauti stogus ir pašėlti už visus metus.

Dainininkas programą specialiai sudėliojo taip, kad koncerto pradžia būtų kiek ramesnė. Skambėjo „Būkim draugais“, „Tas jausmas“, „Kažkokioj kavinėj“ ir naujausia daina „Tai tokie reikalai“. Visos keturios pakankamai ramios, tarsi skirtos pakvėpuoti ir pasirengti tam, kas laukia. Nes kai jau prasidės, tai ilsėtis nebebus kada.

Koncerto rengėjai apdairiai dalį parterio paskyrė šokių aikštelei. Ir tai buvo išmintingiausias sprendimas. Vos pasigirdus superhitui „Pamela“, ji sparčiai užsipildė. Šokančių vis daugėjo. Galų gale visa arena pavirto didele vientisa nuoširdžiai besilinksminančia minia: niekas nebesėdėjo.

Hitas keitė hitą, šviesos skrodė salę, publika ėjo iš proto ir vis prašė dar. Garsiausi kūriniai „Norim šokti“, „39“ ir „Prie ežerėlio“ buvo sutikti ovacijomis, klyksmais ir prašymais kartoti.

Bisui suskambo „Svajoklis“, naujas kūrinys „Diskoteka“, kurio metu scenoje pasirodė ir juodais diskotekiniais rūbais pasipuošusios „Žalgirio“ komandos šokėjos. Trečias biso kūrinys turėjo būti „Prie ežerėlio“, bet publika išsireikalavo „39“. „Jūsų žodis lemia“, – nesipriešino dainininkas ir antrą sykį sugrojo legendinę dainą

Blizgėjo ne tik pats Prūsaitis, jo grupė, tas gigantiškas, neribotų galimybių skaitmeninis disko rutulys scenoje, bet ir pati publika. Dalis susirinkusių net nesitarę pasirinko „Diskotekos“ aprangos kodą: moterys masiškai pasipuošė blizgančiomis suknelėmis ir net buvo galima pamatyti šviesą atspindinčių blizgios medžiagos vyrų švarkų.

Pusantros valandos prabėgo per greitai ir norėjosi, kad „Diskoteka“ truktų antra tiek. Pradėjęs arenų turą, Saulius Prūsaitis tik dar kartą patvirtino, tai ką daugelis jau žinojom iš anksčiau: Lietuvoje pačius linksmiausius koncertus rengia jis ir metams bėgant ši pozicija tik tvirtėja.

Grandiozinis koncertų turas „Diskoteka“ gruodį vyks: 22 d. – Šiaulių arenoje, 25 d. – Palangos koncertų salėje, 26 d. – Panevėžyje, „Kalnapilio“ arenoje, 29 d. – Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, 31 d. – Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje.