Naujas Sauliaus Prūsaičio kūrinys – 90-jųjų hito parodija

Naujas Sauliaus Prūsaičio kūrinys – 90-jųjų hito parodija

Saulius Prūsaitis pagaliau pristato dainą, kurią koncertuose publika jau prašo pakartoti, nors net nežino jos pavadinimo. Pavadinimas, dėl kurio dainininkas apsisprendė paskutinę minutę, tikrai galėtų pretenduoti į prizą už originalumą. Naujausias kūrinys vadinasi „Oi oi oi (Dar kartą)“.

Dainai sukurtas nuotaikingas vaizdo klipas – 90-jųjų hito parodija ir duoklė to meto TV stebuklui: be saiko ir skonio visų naudotam žaliam ekranui.

„Linkėjimai nuo visos grupės, pasistenkite per daug neimti į galvą ir nepermąstykite naujo kūrinio labai giliai. Pasaulis ir šiaip šiandien nėra lengvas, todėl linkiu suprasti, kur reikia susikaupti, o kur verta atsipalaiduoti. Su artėjančia vasara visus“, – sakė Saulius Prūsaitis.

Naujos dainos „Oi oi oi (Dar kartą)“ vaizdo klipas yra čia: 

Artėjanti vasara Sauliui Prūsaičiui visada reiškia ne tik tradicinį poilsį Lietuvos pajūryje su šeima, bet ir ne mažesne tradicija tapusi didįjį vasaros koncertą Palangoje.

Kasmetine tradicija tapęs Sauliaus Prūsaičio pasirodymas šiemet žibės itin ryškiai. Rugpjūčio 11 d. į populiariausią šalies kurortą atvyksta spalvingiausias šou „Diskoteka“!

„Diskoteka“ griaudėjo didžiausiose šalies arenose, „Diskoteka“ per LRT šokdino Lietuvą Naujųjų metų naktį, o dabar „Diskoteka“ išsirinko ryškiausią vasaros suknelę ir planuoja ant kojų sukelti visą Palangos koncertų salę.

Koncerte pasijusite tarsi smagiausioje šokių aikštelėje su garsiausiomis Sauliaus Prūsaičio dainomis: „39“, „Prie ežerėlio“, „Norim šokti“, „Tu nemoki“ bei kitomis. Šou taip pat bus papildytas naujausiais, šios vasaros pradžioje pasirodžiusiais, hitais.

Tarp naujausiųjų tikrai bus ir „Oi oi oi (Dar kartą)“, bet jis taps ne vienintele vasaros naujiena. Dainininkas prasitaria, kad finišo tiesiąją studijoje pasiekė ir kitas būsimas hitas. Ir jis taps nemenka staigmena visiems.