Marijonas Mikutavičius: prieš „Naujametinį show“ Kaune – apšilimas Vilniuje

Marijonas Mikutavičius: prieš „Naujametinį show“ Kaune – apšilimas Vilniuje

Marijonas Mikutavičius surengė vienintelį didelį pasirodymą šią žiemą sostinėje – „Compensa“ koncertų salėje su Kauno bigbendu. Gruodžio 31 d. dainininko ir jo grupės laukia didžiausias ir galingiausias metų renginys – „Naujametinis Show“ Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Marijono grupės muzikantai juokavo, kad koncertas Vilniuje – geras apšilimas prieš griausmingas senųjų metų palydas Kaune. Tuo pačiu ir savotiškas atsisveikinimas su bigbendu, nes daugiau bendrų pasirodymų nėra suplanuota.

Nors juokais ir pavadino koncertą „apšilimu“, neatrodė, kad Marijonas taupytų jėgas. Jis nenori ir nemoka koncertuoti puse kojos.

Žiūrovai išvydo jau vizitine kortele tapusį itin energingą šou, kuriame dainininkas  sumušė šuolių rekordą ir išliejo mėnesio prakaito atsargas. Koncertas truko valandą ir keturiasdešimt minučių, skambėjo 18 kūrinių. Sausakimša koncertų salė šėlo, nes, kaip sako pats Marijonas: „Niekur Konstitucijoje neparašyta, kad per koncertus privalu sėdėti“. 

„O dabar – liūdna daina. Mes ją parašėme vakar, todėl, jei nepavyks gerai sugroti, prašau jūsų supratimo“, – labai rimtu veidu paskelbė jis. Ir salė paklusniai nutilo. Stovintieji po truputį sėdosi į vietas. Tačiau vos suskambus pirmiesiems akordams, minioje pasigirdo juokas. Visi išsyk pažino „Tris milijonus“. „Išdūrė“, – linksmai nuvilnijo per publiką ir šėlsmas tęsėsi.

Ne mažiau energingas, tačiau daug didesnės apimties ir galingesnių parametrų šou numatomas ir paskutinę metų dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Čia Marijonas pasirodys su pilnos sudėties savo grupe ir atliks specialiai „Naujametiniam Show“ sudėliotą išsamią programą. Numatytas įspūdingas šventinis šviesų ir specialiųjų efektų šou bei galingas aukštos kokybės įgarsinimas.

„Patariu arenos darbuotojams dėl viso pikto patikrinti salės stogo konstrukcijas“, – pašmaikštavo Marijonas. „Naujametiniame Show“ bus ir svečių – prieš dainininką arenoje pasirodys  hitu „Mėlyna mėlyna“ išgarsėję „Sisters on Wire“.