Dainotas Varnas apie „Frank Sinatra Show“: jei reiktėų rinktis, eičiau pas Varną

Dainotas Varnas apie „Frank Sinatra Show“: jei reiktėų rinktis, eičiau pas Varną ir orkestrą

Amerikos legenda Frankas Sinatra  –   vienas labiausiai perdainuojamų atlikėjų visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva – šiemet žiūrovams siūlomas ne vienas koncertas, kur Sinatros dainas atlieka talentingi solistai. Kaip tarp projektų išsirinkti labiausiai vertą dėmesio?

„Nė vienas negali prilygti tikrajam Sinatrai, bet jei man reikėtų rinktis, tai eičiau pas Varną. Mažų mažiausiai dėl orkestro“, – juokiasi dainininkas Dainotas Varnas, kuris drauge su Kauno bigbendu yra didžiausio Lietuvoje tribute projekto „Frank Sinatra Show“ vokalistas.

Šventinis „Naujametinis Frank Sinatra Show“ su Dainotu Varnu ir Kauno bigbendu šiemet iškilmingai minės metų pabaigą sostinės „Avia Solutions Group arenoje“ gruodžio 31 d., o taip pat surengs išskirtinius pasirodymus Marijampolėje, Kaune ir Klaipėdoje.

„Pažadu tikrai pakilią nuotaiką. Naujųjų sutikimui Sinatros dainos tinka kaip niekas kitas, o su Kauno bigbendu jos skamba plačiai ir be galo kokybiškai. Juk pats Sinatra labai dažnai dainuodavo su orkestru, tai ir  aš gerbiu jo pasirinkimą“, – sako D. Varnas.

Kaip atrodo ir skamba „Frank Sinatra Show“ su Dainotu Varnu ir Kauno bigbendu, žiūrėkite koncertiniame dainos „That's Life“ vaizdo klipe: 

„Šis senas pasaulis vis dar nepaliauja suktis, toks gyvenimas“ – dainuoja Sinatra. Eilutė skamba itin aktualiai ir šiandienos kontekste. Atrodo, pasaulis išėjo iš proto, tačiau jis vis tiek nesustoja ir mes toliau gyvename savo gyvenimus. O jei jau pasaulis nesirengia sustoti, pasiimkime geriausią, ką jis duoda. Manau „Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – vienas tokių dalykų“, – sako D. Varnas

Jis ne atsitiktinai buvo pakviestas dainuoti Sinatros dainų „Frank Sinatra Show“ pasirodymuose. Šis tribute projektas pasižymi itin aukštais reikalavimais solistui. O D. Varnas išsiskiria įgimtu muzikalumu, švelniu tembru ir ilgamečiu profesionalumu. Tai leidžia atlikti Sinatros dainas itin kokybiškai.

Dainininkas sako, kad yra itin aukštai iškėlęs atlikimo kartelę. „Čia koncertas, kurį tikrai mielai pats klausyčiausi. Per repeticijas kartais specialiai prisėdu pirmoje eilėje pasimėgauti virtuozišku bigbendo atlikimu. Šie vyrai yra vieni profesionaliausių muzikantų Lietuvoje su labai solidžiu grojimo stažu. Orkestras, apskritai, yra geriausia žmogaus dovana muzikai“, – sako jis.

Sinatros dainos ne tik nėra lengvos atlikti, jos dar turi ir šiems laikams nebūdingą trukmę. „Dabartiniai kūrėjai stengiasi išlaikyti 3 minučių standartą. Kažkokie protingi žmonės išrado formulę, kad tai pakankamas laikas įsijausti į kūrinį ir tuo pačiu žyma, už kurios prasideda žiūrovo nuobodžiavimas. Nenorėčiau sutikti jokia tobulos dainos formule, todėl labai džiugina, kad Sinatros laikais niekas jos nepaisė.  „Naujametinis Frank Sinatra Show“ talpina net 20 įvairios trukmės kūrinių. Keli pagal šių dienų standartus yra neįprastai ilgi, bet žmonės, kurie lankosi šiame šou, labai atsparūs trijų minučių taisyklei, nes nė kiek nenuobodžiauja“, – sako D. Varnas.

„Naujametinis Frank Sinatra Show“ gruodžio 16 d. –  Marijampolėje, 17 d. – Kaune, 21 d. – Klaipėdoje ir iškilminga metų pabaiga gruodžio 31 d.  – sostinės ASG arenoje.