„2Kvėpavimas“ pristato naujos dainos klipą: filmavome Marse

„2Kvėpavimas“ pristato naujos dainos klipą: filmavome Marse

„Charizma“ – taip išskirtinai savo naujausią dainą pavadino „2Kvėpavimo“ lyderis Denisas Černiauskas. Kūrinio vaizdo klipas nufilmuotas paslaptingoje vietoje, primenančioje Marso kanjonus.

„Kai klausia, kur čia ta vieta, sakome: filmavom Marse. Specialiai siekėme kitos planetos įspūdžio, nes daina yra apie meilę, kokia Žemėje retai egzistuoja. Žmonės ją net kartais vadina „nežemiška“, – sakė Denisas.

Kūrinys „Charizma“ yra gana lėto tempo ir itin jausmingas, užkabinantis daugybės žmonių asmeninius išgyvenimus. „Kai kažką labai stipriai myli, ko gero, norėtum, kad ir tave kitas mylėtų taip pat stipriai ir giliai. Deja, mes visi mylime skirtingai“, – pasakojo Denisas.

Dainos „Charizma“ vaizdo klipą žiūrėkite čia: 

Paklaustas, kiek ši nauja daina atspindi jo vidinius išgyvenimus ir yra asmeniška, muziką ir žodžius kuriantis „2Kvėpavimo“ lyderis susimąsto. „Aš ne visada vadovaujuosi vien savo išgyvenimais, kartais mane įkvepia perskaitytos knygos, peržiūrėti filmai ir kitų žmonių istorijos. Tiesa, kiekvienoje dainoje yra dalis manęs. Kartais vos matoma, kartais – didelė. Šioje dainoje aš save gana stipriai jaučiu. Man rodos, aš moku mylėti labai giliai ir stipriai. Tikrai yra buvę gyvenime istorijų, kai atidaviau viską, bet atgal visko negavau. Tačiau, kam gi nėra buvę? Gal nebent tiems, kas niekada stipriai nemylėjo“, – svarstė Denisas.

„Charizma“ – gana pretenzingas dainos pavadinimas. „Galbūt, bet žodis gražus, traukia dėmesį. Norėčiau būti charizmatišku, kas nenorėtų? Tačiau apie tai, manau, turi nuspręsti kiti, ne tu pats. O dainos herojus jau žino, kad ją turi. Jis toks paprastas bičas, kuris be charizmos daugiau nieko ir neturi“, – šypsosi Denisas.

Daina „Charizma“ simboliškai užbaigia naują skaitmeninį „2Kvėpavimo“ albumą „Kita mėnulio pusė“, kuris muzikos platformose pasirodys jau visai netrukus. Jame – 12 kūrinių išleistų pastaraisiais metais. Tarp jų ir superhitu tapę „Mėnulis“, „Švyturys tarp vandenynų“, „Panamera“.