TILIDŪDA - teatralizuotas koncertas vaikams | VILNIUS

TILIDŪDA - teatralizuotas koncertas vaikams | VILNIUS

03 16 11:00
Keistuolių teatras, Vilnius
Nuo 20.00 €
Pirkti bilietą

Apie renginį

,,Tilidūda" skelbia pavasarį su šokančiais kiškiais ir smagiausiomis vaikiškomis dainelėmis! Aistė Smilgevičiūtė, Rokas Radzevičius ir du jų sūnūs kviečia pasilinksminti šį pavasarį teatralizuotame koncerte „Tilidūda“.

 

Žinomas ir vaikų itin mėgiamas daineles koncertuose atlieka ir vaidina patys „Tilidūda“ kūrėjai: dainuoja Aistė Smilgevičiūtė (mama), dainuoja ir gitara groja Rokas Radzevičius (tėtis), dainuoja ir kazoo instrumentu groja jų jauniausias sūnus Eivydas (Jonas). Koncerte groja ir šoka kiškiai Ignotas ir Baltrus. Vienas iš jų irgi dainingos Radzevičių šeimos atžala - Ugnius, grojantis būgnais, o antrasis kiškis, grojantis klavišiniais - Balys. 

 

„Tilidūda“ – teatralizuotas koncertas pagal garsiausias lietuviškas daineles („Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Žvirblio puota“,  ir kt.). „Tilidūdos“ dainelės tokios populiarios, kad  renka milijonines peržiūras internete. Dauguma vaikų žino jas mintinai ir dainuoja ne tik namuose, bet ir darželiuose, mokyklėlėse. Su „Tilidūda“ jau ne viena karta užaugo ir vyresnieji broliai bei seserys dabar į koncertus atveda mažuosius. 

 

„Tilidūda“ dainelės didžiulio populiarumo sulaukė, nes jos ne tik linksmos ir smagiai aranžuotos, bet ir lavina mažųjų kalbą bei vaizduotę, padeda formuoti jų tautinį identitetą, puoselėti lietuvybę. „Tilidūda“  – moko visus, didelius ir mažus, išminties, gėrio, grožio. Be to, vaikai gali jas nesunkiai dainuoti ir koncerto metu mielai traukia iš visos širdies.

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=719365306974519&set=a.384504567127263

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 60 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 1 metų amžiaus (jei vaikas vyresnis nei vieneri metai, bilieto reikia ir vaikui ir suaugusiam)

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt


Kita informacija

  • Renginio vieta: Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius
  • Bilietų grąžinimas: pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!
  • Atsakomybė: renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius:

VšĮ “Teatro dienos”

Įmonės kodas 302470261

Elnių g.27 / Stirnų g.28, Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689