Saulius Prūsaitis ,,DISKOTEKA” I PALANGA

Saulius Prūsaitis ,,DISKOTEKA” I PALANGA

08 11 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Nuo 29.90 €
Pirkti bilietą

Apie renginį

Saulius Prūsaitis ir jo DISKOTEKA Palangoje

 

Kasmetine tradicija tapęs Sauliaus Prūsaičio vasaros šou Palangoje šiemet žibės kaip niekad ryškiai. Rugpjūčio 11 d. į populiariausią šalies kurortą atvyksta spalvingiausias Sauliaus Prūsaičio šou DISKOTEKA!

 

DISKOTEKA griaudėjo didžiausiose šalies arenose, DISKOTEKA per LRT šokdino Lietuvą Naujųjų metų naktį, o dabar DISKOTEKA išsirinko ryškiausią vasaros suknelę ir planuoja ant kojų sukelti visą Palangos koncertų salę.

 

DISKOTEKOJE pasijusite tarsi smagiausioje šokių aikštelėje: su žaižaruojančiomis šviesomis, konfeti lietumi ir ramiai nusėdėti neleidžiančiomis garsiausiomis Sauliaus Prūsaičio dainomis: „39“, „Prie ežerėlio“, „Norim šokti“, „Tu nemoki“ bei kitomis. Šou taip pat papildytas naujausiais, šios vasaros pradžioje pasirodžiusiais, hitais.

 

DISKOTEKOJE programa sudėliota taip išmaniai, kad hitas keičia hitą, šviesos skrodžia salę, pozityvios energijos pliūpsniai apgaubia minią ir norisi, kad šou niekada nesibaigtų.

 

„Tai, ko gero, geriausiai sustrateguotas ir apgalvotas mano šou. Visada siekėme atrasti tą magišką formulę, kuri užtikrintų patį smagiausią, išsišėlti leidžiantį, pozityvą dovanojantį vakarą. Atrodo, kad su DISKOTEKA mums pagaliau pavyko!“ – sako Saulius Prūsaitis ir kviečia visus poilsiautojus ir miestelėnus rugpjūčio 11 d. pasilinksminti DISKOTEKOJE Palangos koncertų salėje.

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=773362698241446&set=a.384504567127263

 

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos vietos

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt


Kita informacija

  • Renginio vieta: Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga
  • Bilietų grąžinimas: pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!
  • Atsakomybė: renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
  • Neįgaliųjų vietos: pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia (sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje) ir juos lydintiems asmenims. Neįgaliųjų vietos: parteryje 10 eilė ir sektoriuje F 4 eilė.
  • Neįgalieji ir juos lydintis asmuo bilietus perka už mažiausią neakcijinę kainą.
  • Lydintiems asmenims: žmogų su judėjimo negalia gali lydėti vienas asmuo. Jis taip pat privalo pirkti bilietą neįgaliųjų vietose.
  • Žmogus su negalia privalo su savim turėti neįgaliojo pažymėjimą ir paprašius jį pateikti.

Organizatorius:

UAB "Promostar"

PVM kodas: LT100002847516 

Įmonės kodas: 300633425

Manufaktūrų 20-198, LT-11342 Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689