Miuziklas ,,KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina” I VILNIUS

Miuziklas ,,KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina” I VILNIUS

12 09 11:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Nuo 21.00 €
Pirkti bilietą

Apie renginį

Miuziklas „Kakė Makė ir laiko mašina“

 

Kakės Makės namuose – naujas augintinis, o mūsų scenoje –  dar nematytas herojus!

 

Susipažinkite – katinas Piratas. Mielas ir mylimas, bet padykęs ir visiškai nežinantis namų taisyklių...

 

Kakė Makė nusprendžia Piratui padėti išmokti tvarkos, atsakomybės, draugystės.

 

Ir kaip gi tai padaryti?

 

O gi sėsti į laiko mašiną ir verčiant dienoraščio puslapius, nusikelti į praeitį. Akimirkas, kurios visiems gerai pažįstamos, istorijas, kurios aprašytos populiariose knygelėse.

 

Kakė Makė, jos ištikimas šunelis Čiūčia ir naujas draugas katinas Piratas nukeliauja pas Netvarkos Nykštuką, kuris kažkada labai efektingai pagelbėjo Kakei Makei išmokti susirinkti žaislus.

 

Netvarkos Nykštukas  - vis dar geriausias tvarkytojas ir mokytojas. Nusikėlęs į praeitį ir pamatęs, kas nutiko Kakei Makei, kai ji nesitvarkė, Piratas tikrai taps pačiu pavyzdingiausiu katinu pasaulyje.

 

Keliaudama po praeitį drauge su naujuoju augintiniu Piratu ir ištikimuoju Čiūčia,  Kakė Makė nugali Pabaisą Tingiu-Nė-Krust. Ji supažindins Piratą su monstrais Nanaisa ir Mamaisa bei kiemo draugais.

 

Visi jie triukšmingai atšvęs Kakės Makės svajonių gimtadienį. Juk laiko mašina gali nusikelti į visas smagiausias šventes ir pakartoti ryškiausias akimirkas.

 

Naujo siužeto miuzikle „Kakė Makė ir laiko mašina“ skamba populiariausios ir vaikų labiausiai pamėgtos miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ dainelės – „Kakės Makės šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“,  „Svajonių gimtadienis“, „Monstrų daina“ ir kitos.

 

Naujo siužeto miuziklas „Kakė Makė ir laiko mašina“ papildytas ir trimis visiškai naujomis dainelėmis, kurios, tikimės,  užkariaus mažųjų širdeles.

 

Kakė Makė – Karina Krysko. Netvarkos Nykštukas – Dalius Skamarakas. Taip pat vaidina, šoka ir dainuoja – Čiūčia, Piratas, Tingiu-Nė-Krust, Nanaisa ir Mamaisa, kiemo draugai.

 

Miuziklas „Kakė Makė ir laiko mašina“  vizualizuojamas ir vaikus žavinčiu skaitmeniniu būdu. Scenos galinę dalį sudaro vaizdo ekranas, kuris išmaniai pratęs scenografinę realybę.

 

 

 

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 60 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 1 metų amžiaus (jei vaikas vyresnis nei vieneri metai, bilieto reikia ir vaikui ir suaugusiam)

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt


Kita informacija

  • Renginio vieta: Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84, Vilnius
  • Bilietų grąžinimas: pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!
  • Atsakomybė: renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius:

VšĮ “Teatro dienos”

Įmonės kodas 302470261

Elnių g.27 / Stirnų g.28, Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689