Miuziklas ,,KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina” I PALANGA

Miuziklas ,,KAKĖ MAKĖ ir laiko mašina” I PALANGA

08 15 11:00
Palangos Senoji gimnazija, Palanga
Nuo 21.90 €
Pirkti bilietą

Apie renginį

Kakė Makė ir draugai atvyksta į didžiausią šalies kurortą – Palangą!

 

Mažųjų poilsiautojų laukia vienintelis šią vasarą naujo siužeto miuziklo „Kakės Makės gimtadienis. Laiko mašina“ parodymas!

 

Palangos senojoje gimnazijoje rugpjūčio 15 d. išvysite Kakę Makę (Karina Krysko), Netvarkos Nykštuką (Dalius Skamarakas), šunelį Čiūčią, monstrus Nanaisą ir Mamaisą, Pabaisą Tingiu-Nė-Krust ir nuostabius šokančius kiemo draugus.

 

Scenoje pasirodo ir naujas personažas – katinas Piratas!

 

„Vaidinti Kakę Makę taip gera. Manyje nubunda vidinis vaikas, kuris iš visos širdies šoka dainuoja, bendrauja su žiūrovais ir skleidžia džiugią nuotaiką nuo scenos“, – sako pagrindinio vaidmens atlikėja Karina Krysko.

 

Miuziklas prasideda gera naujiena: Kakės Makės namuose atsiranda augintinis – katinas Piratas. Jis – mielas, draugiškas, tačiau visiškai nesilaiko tvarkos ir nežino namų taisyklių. Kakė Makė nutaria jį išmokyti. O kaip geriausia tai padaryti? Gal sėsti į laiko mašiną ir nusikelti į praeitį: akimirkas, kurios visiems gerai pažįstamos, istorijas, kurios linksmos ir pamokančios. Kakė Makė vėl sutiks Netvarkos Nykštuką ir monstrus, nugalės pabaisą, išlaisvins apgrybėjusius vaikus ir atšvęs savo svajonių gimtadienį.

 

Miuziklo „Kakės Makės gimtadienis. Laiko mašina“ libreto autorė – dainininkė ir dainų kūrėja Aistė Smilgevičiūtė. Ji ir jos vyras kompozitorius Rokas Radzevičius – ir itin išpopuliarėjusių dainelių apie Kakę Makę, Netvarkos Nykštuką, monstrus autoriai.

 

Situacijos, į kurias bekeliaudami laiku paklius Kakė Makė su draugais, parodys mažiesiems žiūrovams, kaip svarbu nenustoti svajoti, pamokys nugalėti vidines baimes, dar kartą primins, kokia reikalinga mums visiems draugystė.

 

„Skatinti vaikus augti draugiškais, atjaučiančiais, skubančiais į pagalbą – tokia miuziklo misijai“, – pasakoja A. Smilgevičiūtė.

 

Miuzikle „Kakės Makės gimtadienis. Laiko mašina“ skamba populiariausios ir vaikų labiausiai pamėgtos dainelės: „Kakės Makės šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“, „Svajonių gimtadienis“, „Monstrų daina“ ir kitos. Žiūrovų laukia ir trys neseniai miuziklą papildžiusios dainelės: „Šiubi Bam“, „Čiūčios ir Pirato daina“ bei „Draugystės šluota“.

 

Naujo siužeto miuzikle „Kakės Makės gimtadienis. Laiko mašina“ panaudotos istorijos iš Linos Žutautės knygelių: „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“, „Kakė Makė ir draugystės šluota“, „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“ bei kt.

 

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis. Laiko mašina“ vizualizuojamas ir vaikus žavinčiu skaitmeniniu būdu. Scenos galinę dalį sudaro ekranas, kuris išmaniai pratęsia scenografinę realybę ir sudaro neribotas kaitos galimybes.

 

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 60 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 1 metų amžiaus (jei vaikas vyresnis nei vieneri metai, bilieto reikia ir vaikui ir suaugusiam)

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt


Kita informacija

  • Renginio vieta: Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13, Palanga
  • Bilietų grąžinimas: pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!
  • Atsakomybė: renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius:

VšĮ “Teatro dienos”

Įmonės kodas 302470261

Elnių g.27 / Stirnų g.28, Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689