Asmik Grigorian / Edgaras Montvidas / LVSO - GALA koncertas | KAUNAS

Asmik Grigorian / Edgaras Montvidas / LVSO - GALA koncertas | KAUNAS

12 26 18:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Nuo 59.00 €
Pirkti bilietą

Apie renginį

Trys nacionalinės premijos laureatai – vienoje scenoje!!!

 

Asmik Grigorian, Edgaras Montvidas, Gintaras Rinkevičius bei Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato pirmąjį bendrą GALA koncertą – gruodžio 26 d. Kaune, „Žalgirio arenoje“.

 

Du pasaulyje pripažinti operos solistai ir profesionaliausias orkestras diriguojamas visų mylimo maestro – ar gali būti geresnė Kalėdų dovana klasikinės muzikos mylėtojams!

 

Ir ne tik jiems – tokios asmenybės vienoje scenoje neretai sukuria stebuklą, kuris nepalieka nė vieno abejingo.

 

Išskirtinių talentų GALA koncertas – tarsi puošni mozaika, kurioje kiekvienos arijos brangakmenis turi jam skirtą tobulą vietą.

 

Klausytis Asmik Grigorian ir Edgaro Montvido antrąjį Šv. Kalėdų vakarą ne tik gražu ir didinga, tai net šiek tiek sakralu.

 

Asmik Grigorian – ugninga, tačiau trapi. Jos dramatiškas sopranas hipnotizuoja, pakeri iki pat širdies gelmių.

 

Edgaras Montvidas – artistiškas, itin subtilus ir intelektualus, demonstruojantis nepriekaištingą tenoro vokalinę techniką.

 

Gintaras Rinkevičius – legendinis Lietuvos dirigentas. Maestro, kurio vadovaujamas simfoninis orkestras pristato patį aukščiausią profesionalumo lygį.

 

Šie trys išskirtinio talento žmonės randa laiko asmeniškai planuoti GALA koncerto „Žalgirio arenoje“ programą, derinti detales kursiančias Kauno arenoje puošnią Kalėdų nuotaiką.

 

Juos sieja ir gilūs profesiniai saitai, ir šiltas asmeninis ryšys, kuris pavers pasirodymą ne tik tobulų vokalų paradu, bet ir jaukiu, kupinu nesuvaidintų emocijų vakaru.

 

Kalbant apie jų talentą, dažnai norisi vartoti posakį „Dievo dovana“. Tačiau operos solistai su tuo nesutiktų. Jie žino, kiek darbo įdedama ir prakaito išliejama, kol tampama geriausiu pasaulyje. Kokiu 2019 metais tarptautiniuose operos apdovanojimuose buvo paskelbta Asmik Grigorian (už Salomėjos vaidmenį to paties pavadinimo Romeo Castellucci režisuotame Richardo Strausso operos pastatyme). Tai nebuvo vienetinis įvykis: garbingus apdovanojimus Asmik renka tarsi obuolius į pintinę. Tais pačiais metais įtakingas tarptautinis žurnalas „Opernwelt“ ją pripažino metų dainininke. Lietuvoje ji pelnė aukščiausią kultūrinį apdovanojimą – nacionalinę kultūros ir meno premiją. O 2023-aisiais solistė iš Lietuvos pagerbta prestižiniu Vokietijos radijo stoties „Opus Klassik“ apdovanojimu.

 

Milano „La Scala“, Londono karališkoji opera, Vienos valstybinė ir Paryžiaus Bastilijos operos, Niujorko „Metropolitan Opera“ – kai visas pasaulis nori matyti šią nepaprastai talentingą dainininkę, didelė dovana ir privilegija ją išgirsti su specialia programa GALA koncerte Kaune.

 

Prestižinės ir daugeliui tik svajonėse iškylančios scenos yra ir Londone reziduojančio garsiausio Lietuvos tenoro Edgaro Montvido kasdienybė. Jis jau sukūrė daugiau nei 40 įsimintinų vaidmenų ir juos atliko: Anglijos nacionalinėje operoje, Karališkoje operoje, Covent Garden, Cincinnačio operoje, Santa Fe operoje, Olandijos nacionalinėje operoje, Provanco Ekso festivalyje, Ženevos, Frankfurto, Lyono, Paryžiaus Opera Comique, Briuselio La Monnaie, Strasbūro ir kt. teatruose. 2023 m. solistui už sėkmingą kūrybinę veiklą suteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

 

Į GALA koncertą Edgaras Montividas atvyks tarp pasirodymų Berlyno valstybinėje operoje „Unter den Linden“, kur atlieka Števos Buryjo vaidmenį Leošo Janáčeko operoje „Jenufa“ (dirigentas – Antonello Manacorda, režisierius – Damiano Michieletto).

 

Maestro Gintaras Rinkevičius – nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatu paskelbtas dar 1994 metais. LVSO jis vadovauja nuo pat orkestro įkūrimo 1988-aisiais. Yra jo kūrėjas, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas. O taip pat: Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino IV laipsnio ordino savininkas, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didžiojo kryžiaus kavalierius, Latvijos trijų žvaigždžių ordino kavalierius, apdovanotas Norvegijos Karalystės ordinu „Už nuopelnus“ bei Portugalijos „Ordem do Merito Comendador“ ordinu, prestižinių tarptautinių konkursų nugalėtojas bei premijų laureatas.

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=645233137721070&set=a.384504567127263

 

https://www.instagram.com/p/CxhxL4LtAxA/

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt

Dėl VIP ložių bilietų pirkimo: prašome kreiptis vip@zalgirioarena.lt


Kita informacija

  • Renginio vieta: Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
  • Bilietų grąžinimas: pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą!
  • Atsakomybė: renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
  • Neįgaliųjų vietos: pritaikytos žmonėms su judėjimo negalia (sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje) ir juos lydintiems asmenims. Neįgaliųjų vietos: 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje.
  • Neįgalieji ir juos lydintis asmuo bilietus perka už mažiausią neakcijinę kainą.
  • Lydintiems asmenims: žmogų su judėjimo negalia gali lydėti vienas asmuo. Jis taip pat privalo pirkti bilietą neįgaliųjų vietose.
  • Žmogus su negalia privalo su savim turėti neįgaliojo pažymėjimą ir paprašius jį pateikti.

Organizatorius:

UAB "Promostar"

PVM kodas: LT100002847516 

Įmonės kodas: 300633425

Manufaktūrų 20-198, LT-11342 Vilnius

info@manobilietas.lt

+37061855689