TILIDŪDA - teatralizuotas koncertas vaikams

TILIDŪDA - teatralizuotas koncertas vaikams

10 04 18:00 - 19:00
Keistuolių teatras, Vilnius
Nuo 19.00 €
Pirkti

Apie renginį

,,Tilidūda" skelbia rudenį su šokančiais kiškiais ir smagiausiomis vaikiškomis dainelėmis! Aistė Smilgevičiūtė, Rokas Radzevičius ir trys jų sūnūs kviečia pasilinksminti šį rudenį teatralizuotame koncerte „Tilidūda“.

 

Žinomas ir vaikų itin mėgiamas daineles koncertuose atlieka ir vaidina patys „Tilidūda“ kūrėjai: dainuoja Aistė Smilgevičiūtė (mama), dainuoja ir gitara groja Rokas Radzevičius (tėtis), dainuoja ir kazoo instrumentu groja jų jauniausias sūnus Eivydas (Jonas). Koncerte groja ir šoka kiškiai Ignotas ir Baltrus. Jie irgi dainingos Radzevičių šeimos atžalos: Ugnius (būgnai) ir Rapolas (klavišiniai, šokis). 

 

„Tilidūda“ – teatralizuotas koncertas pagal garsiausias lietuviškas daineles („Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Žvirblio puota“,  ir kt.). „Tilidūdos“ dainelės tokios populiarios, kad  renka milijonines peržiūras internete. Dauguma vaikų žino jas mintinai ir dainuoja ne tik namuose, bet ir darželiuose, mokyklėlėse. Su „Tilidūda“ jau ne viena karta užaugo ir vyresnieji broliai bei seserys dabar į koncertus atveda mažuosius. 

 

„Tilidūda“ dainelės didžiulio populiarumo sulaukė, nes jos ne tik linksmos ir smagiai aranžuotos, bet ir lavina mažųjų kalbą bei vaizduotę, padeda formuoti jų tautinį identitetą, puoselėti lietuvybę. „Tilidūda“  – moko visus, didelius ir mažus, išminties, gėrio, grožio. Be to, vaikai gali jas nesunkiai dainuoti ir koncerto metu mielai traukia iš visos širdies.

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=644701401107577&set=a.497242265853492

 

https://www.instagram.com/p/CxfFeKJtsE8/

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 1 metų amžiaus (jei vaikas vyresnis nei vieneri metai, bilieto reikia ir vaikui ir suaugusiam)

Nuolaidos: netaikomos

Norint įsigyti daugiau nei 20 bilietų: prašome kreiptis info@manobilietas.lt


Organizatorius:

VšĮ “Teatro dienos”

Įmonės kodas 302470261

Elnių g.27 / Stirnų g.28, Vilnius